در حال حاضر 30 میهمان و بدون عضو در حال بازدید از سایت هستند

درباره سازمان مهاجرتی پرنده مهاجر

رای دهی:  / 45
ضعیفعالی 

M.B.I.S. Manager Picture

سازمان مهاجرتی پرنده مهاجر ، ارائه دهنده خدمات برتر مهاجرتی از قبیل دانشجوئی ، سرمایه گذاری و نیروی متخصص ، در استان بریتیش کلمبیا به ثبت رسیده است و مجوز فعالیت خود را از شورای نظارت بر مشاوران مهاجرتی کانادا ( ICCRC ) اخذ نموده است.

سازمان مهاجرتی پرنده مهاجر زیر نظر امیر حسین توفیق - مشاور رسمی شورای نظارت بر مشاوران مهاجرت کانادا ( ICCRC ) - به شماره عضویت R509045 ، دارای مدرک مهندسی معدن از ایران و فوق لیسانس کامپیوتر از انگلستان و دارنده گواهی حق امضا از دولت بریتیش کلمبیا ، این افتخار را دارد تا تجربه سالها تحقیق و فعالیت خود را در اختیار متقاضیان علاقه مند به مهاجرت به کانادا ، قرار دهد. 

هدف ما ، هدف شماست و آن چیزی نیست چون رسیدن به سرمنزل مقصود.

 

 

 

.
پنجشنبه 3 اسفند 1396.
Feb 22 2018.

مهاجرت به كانادا

جستجو

 

اطلاعیه مهم

برنامه اسکیل ورکر فدرال ، تجربه کانادایی ، پیشه وران و بخشی از اسکیل ورکر استانی ، حذف و برنامه جدید "ورود سریع" (Express Entry) ، جایگزین ان شده است. جزئیات این برنامه در سایت سازمان مهاجرتی پرنده مهاجر ذکر گردیده و بنا به پیچیدگی خاص ان ، استفاده از خدمات حرفه ای ، توصیه می گردد. تشکیل پرونده خود را با پرنده مهاجر که مورد اعتماد و نامی آشنا می باشد و هزینه ای استثنائی را پیشنهاد می کند ، تجربه کنید.

By PLAVEB