در حال حاضر 15 میهمان و بدون عضو در حال بازدید از سایت هستند

ویزا استارت آپ

رای دهی:  / 0
ضعیفعالی 

از تاریخ اول آوریل سال ۲۰۱۳ ، یک برنامه جدید تحت عنوان "ویزا استارت آپ" معرفی گردید که این برنامه جدید ، تقریبا مشابه برنامه کارآفرینی می باشد که البته شرایط ، قوانین و الزامات متقاضی علاقه مند متفاوت می باشد.

در این برنامه ، متقاضیان می بایستی با یکی از شرکت ها و سازمانهای معرفی شده توسط وزارت مهاجرت و شهروندی کانادا وارد مذاکره شوند و طرح و ایده خاص خود را یک سودآوری برای کانادا داشته باشد جهت بررسی ، به آن سازمانها ارائه نمایند. طرح های ارائه شده در دو گروه قرار می گیرند.

گروه اول ، طرح هایی هستند که قابل سرمایه گذاری توسط سازمانهای مربوطه با حداقل مبلغ ۷۵ هزار دلار کانادا می باشند.

گروه دوم ، طرح هایی می باشند که سازمانهای مذکور قادر با سرمایه گذاری ۲۰۰ هزار دلاری باشند.

در صورتی که طرح ارائه شده ، برای یکی از سازمانهای زیربط ، جهت سرمایه گذاری قابل توجه باشد ، پس از بررسی های دقیق کارشناسی ، یک نامه تائیدیه به نام متقاضی صادر می گردد که متقاضی به استناد آن مدرک ، واجد صلاحیت جهت مهاجرت به کانادا شناخته شده و متعهد می گردد که پس از اقامت در کانادا ، نسبت به اجرا نمودن طرح خود ، اقدام مقتضی به عمل آورد.

بر اساس اعلام وزارت مهاجرت کانادا ، طول پروسه این برنامه کوتاه و بین ۴ تا ۶ ماه خواهد بود.

شرایط متقاضیان:

متقاضیانی که قصد ورود به این برنامه را دارند ، می بایستی دارای شرایط زیر باشند:

۱- دارای مدرک زبان انگلیسی و یا فرانسه معادل رده بندی CLB5 باشند.

۲- دارای حداقل یکسال تحصیلات بالاتر از دیپلم باشند.

۳- قادر به تامین هزینه های زندگی خود در کانادا در سال اول اقامت باشند.

در صورتی که واجد شرایط این برنامه بوده و علاقه مند می باشید که از این طریق به کانادا مهاجرت فرمایید ، سازمان مهاجرتی پرنده مهاجر ، شما را در این امر یاری خواهد رساند.

 

.
پنجشنبه 3 اسفند 1396.
Feb 22 2018.

مهاجرت به كانادا

جستجو

 

اطلاعیه مهم

برنامه اسکیل ورکر فدرال ، تجربه کانادایی ، پیشه وران و بخشی از اسکیل ورکر استانی ، حذف و برنامه جدید "ورود سریع" (Express Entry) ، جایگزین ان شده است. جزئیات این برنامه در سایت سازمان مهاجرتی پرنده مهاجر ذکر گردیده و بنا به پیچیدگی خاص ان ، استفاده از خدمات حرفه ای ، توصیه می گردد. تشکیل پرونده خود را با پرنده مهاجر که مورد اعتماد و نامی آشنا می باشد و هزینه ای استثنائی را پیشنهاد می کند ، تجربه کنید.

By PLAVEB