در حال حاضر 20 میهمان و بدون عضو در حال بازدید از سایت هستند

کار آفرینی استان بریتیش کلمبیا

رای دهی:  / 0
ضعیفعالی 
 
مهاجرت به کانادا از طریق  برنامه کارآفرینی استان بریتیش کلمبیا

دولت استان بریتیش کلمبیا ، از تاریخ دوم جولای سال ۲۰۱۵ ، برنامه جدید خود را جهت جذب مهاجران علاقه مند به کارآفرینی معرفی نمود.
برنامه جدید دولت استان ، کلیه برنامه های قبلی سرمایه گذاری را تحت الشعاع قرار داده و منبعد تنها از این طریق و با شرایط جدید ، مهاجر و علاقه مند سرمایه گذاری در استان را پذیرا خواهند بود.
بر اساس برنامه جدید ، متقاضیان مهاجرت از این شیوه ، بر اساس اطلاعات و مدارکی که ارائه می نمایند ، امتیاز دهی گردیده و وارد یک "دیتابیس" می گردند و دولت استان ، متقاضیانی را جهت ادامه پروسه انتخاب خواهد نمود که نسبت به افراد و متقاضیان دیگر ، امتیاز بالاتری داشته باشند.
 
شروط الزامی جهت واجد شرایط بودن:
۱- داشتن حداقل ۶۰۰ هزار دلار سرمایه
۲- سرمایه گذاری حداقل ۲۰۰ هزار دلاری در استان
۳- اشتغال زایی جهت حداقل یکنفر مقیم و یا شهروند کانادا
۴- داشتن بیش از ۴ سال سابقه مدیریت ارشد و یا ۳ سال همزمان مالکیت یک کسب و کار
 
تذکر:
شرط سنی وجود نداشته ، لیکن متقاضیان بین ۴۰ تا ۶۰ سال ، از حداکثر امتیاز برخوردار می گردند.
شرط داشتن مدرک زبان وجود نداشته ، لیکن متقاضیان دارنده مدرک زبان ایلتس با نمره حداقل ۴ از امتیاز لازم برخوردار خواهند بود.
داشتن حداقل دو سال تحصیلات دانشگاهی الزامی می باشد.
 
 
سازمان مهاجرتی پرنده مهاجر ، این افتخار را دارد که به این برنامه اشراف کامل داشته و می تواند مشاوری توانا برای علاقه مندان باشد.

 

 

.
پنجشنبه 3 اسفند 1396.
Feb 22 2018.

مهاجرت به كانادا

جستجو

 

اطلاعیه مهم

برنامه اسکیل ورکر فدرال ، تجربه کانادایی ، پیشه وران و بخشی از اسکیل ورکر استانی ، حذف و برنامه جدید "ورود سریع" (Express Entry) ، جایگزین ان شده است. جزئیات این برنامه در سایت سازمان مهاجرتی پرنده مهاجر ذکر گردیده و بنا به پیچیدگی خاص ان ، استفاده از خدمات حرفه ای ، توصیه می گردد. تشکیل پرونده خود را با پرنده مهاجر که مورد اعتماد و نامی آشنا می باشد و هزینه ای استثنائی را پیشنهاد می کند ، تجربه کنید.

By PLAVEB