در حال حاضر 29 میهمان و بدون عضو در حال بازدید از سایت هستند

پرستار خانگی

رای دهی:  / 6
ضعیفعالی 


برنامه پرستاران خانگی یا Live-in-Caregiver شامل پرستارانی که صلاحیت آن را دارند تا بدون هیچگونه نظارتی ، در منزل افراد از کودکان ، افراد سالخورده یا ناتوان نگهداری مراقبت کند ، می شود.

شرایط لازم
 متقاضیان برنامه پرستار خانگی باید ۵ شرط زیر را داشته باشند:

    ۱- متقاضیان می بایستی مدرکی معادل دیپلم مدارس کانادا را داشته باشند.

   ۲- می بایستی شش ماه به صورت تمام وقت در دوره های آموزشی شرکت کرده باشند یا یک سال به طور تمام وقت در زمینه های مربوط به پرستاری سابقه کار باشند( شش ماه به طور پیوسته با یک کارفرما کار کرده باشند.) تجربه کاری ارائه شده ، میبایستی مربوط به سه سال اخیر باشد.
    ۳- باید مسلط به صحبت، خواندن و درک زبان انگلیسی یا فرانسه در حد مکالمات متداول باشند.

    ۴- باید یک قرار داد استخدامی مکتوب با کارفرمای خود ببندند.
    ۵- شهروندان کشورهای خارجی (شهروندان غیر کانادایی) که متقاضی این برنامه هستند باید قبل از ورود به کانادا برای دریافت مجوز کار اقدام کنند.

تمدید مجوز کاری

یک پرستار خانگی فقط مجاز به کار برای کارفرمایی است که در مجوز کاری نام برده شده است. هر مجوز کاری تنها برای یک سال معتبر است و قبل از تاریخ انقضای آن باید تمدید شود. برای تمدید مجوز کاری، پرستار باید نامه ای از طرف کارفرما داشته باشد که در آن شغل فعلی او برای یک سال دیگر تمدید شده باشد.

تغییر کارفرما

اگر یک پرستار بخواهد کارفرمایش را عوض کند باید یک مجوز کاری جدید با نام یک کارفرمای جدید احراز کند. برای رسیدگی به درخواست پرستار متقاضی کار با یک کارفرمای دیگر، قرارداد امضا شده او با کارفرمای جدید ضروری می باشد. شکاف زمانی تا استخدام جدید باید تا حدی باشد که مشکلی برای استفاده از قانون درخواست برای اقامت دائم ایجاد نکند.
 
شرایط اقامت دائم

یک پرستار خانگی برای ارائه درخواست اقامت دائم کانادا ، باید حداقل دوسال از سه سال اول ورود خود به کانادا را مشغول پرستاری باشد.

 

.
پنجشنبه 3 اسفند 1396.
Feb 22 2018.

مهاجرت به كانادا

جستجو

 

اطلاعیه مهم

برنامه اسکیل ورکر فدرال ، تجربه کانادایی ، پیشه وران و بخشی از اسکیل ورکر استانی ، حذف و برنامه جدید "ورود سریع" (Express Entry) ، جایگزین ان شده است. جزئیات این برنامه در سایت سازمان مهاجرتی پرنده مهاجر ذکر گردیده و بنا به پیچیدگی خاص ان ، استفاده از خدمات حرفه ای ، توصیه می گردد. تشکیل پرونده خود را با پرنده مهاجر که مورد اعتماد و نامی آشنا می باشد و هزینه ای استثنائی را پیشنهاد می کند ، تجربه کنید.

By PLAVEB